Kas ir Epsorin?
Izejvielas, sastāvs, iedarbība
Kontakti, pasūtīt

Pavasara nogurums? Pamodini sevi ar Epsorin!

Epsorin asins atjaunosanai

EPSORIN

 
 
 
.
 
ZIEMEĻBRIEŽU  PANTI

panti

    Kopš tālas senatnes līdz pat mūsdienām viena no svarīgākajām ārstniecības līdzekļu izejvielām tradicionālajā austrumu medicīnā ir briedis.

    Ārstnieciskiem nolūkiem tiek izmantoti 13 šo dzīvnieku orgāni un ķermeņa daļas, bet it īpaši panti – jauni nepārkaulojušies ragi. Pantu iegūšana dzīvniekam nekaitē, un salīdzināma ar vilnas cirpšanu aitām. Panti tiek ievākti vienu reizi gadā, lai līdz ziemas sezonai tie paspētu ataugt. Tie nepieciešami kā aptieciņa, izdzīvošanai visskarbajākajā klimatā uz pasaules – Jakutijā.

    Panti tiek izmantoti dienvidaustrumāzijas valstu tautas medicīnā vairāk kā 2000 gadus. Preparāti uz pantu pamata ir visefektīvākie un drošākie adaptogēni pasaulē.

    Pantiem piemīt:
– imūnmodulējoša,
– antioksidanta,
– adaptogēna
– vispārtonzējoša  iedarbība.

 
IEDARBĪBA

    Epsorīns kā dzīvnieku valsts produkts, ir apveltīts ar praktiski visām, arī mūsu organismam nepieciešamajām vielām. Epsorīns uz cilvēka organismu iedarbojas šūnu līmenī, un sakarā ar to, iedarbība skar praktiski visas organisma sistēmas.

- Veicina organisma sistēmu pareizu funkcionēšanu
- Veicina reģenerācijas procesus
- Normalizē vielmaiņas procesus
- Paaugstina organisma aizsargspējas

 
VESELĪBA
 
   Jēdzienam „veselība” uz šodienu nav viennozīmīgas definīcijas. Taču, ja aizdomāties – veselība ir viena no nozīmīgākajām cilvēka dzīves pamatvērtībām.
   Biologs R. Gross saskaroties ar veselības definīciju stāsta: „Netikdams galā ar šo jautājumu, es kādu dienu vērsos pie kāda vecāka, pieredzējuša lauku ārsta. Es pie sevis domāju, kurš gan, ja ne viņš, spēs man dot pareizi atbildi!”. Lauku ārsts kādu brīdi padomāja un atbildēja: „Vesels ir tas cilvēks, kas ir iemācījies draudzīgi sadzīvot ar ikdienas priekiem, ciešanām un problēmām, un jūtas ar to visu apmierināts un laimīgs.”

 
SASTĀVS
 
    Epsorīna vienīgā izejviela – Ziemeļbriežu panti, šo produktu nodrošina ar ārkārtīgi bagātīgu bioloģiski aktīvo vielu, minerāvielu un vitamīnu kompleksu:
   Aminoskābes – ekstrakts satur visas astoņas neaizvietojamās aminoskābes, kas ir nepieciešamas normālam organisma metabolismam (vielmaiņai). Tas arī satur pārējās 15 aizvietojamās aminoskābes. 
   Proteīni – ir saliktie olbaltumi kur viena ir olbaltuma daļa otra neolbaltuma daļa. Nodrošina enerģiju organismam. Proteīni iedalās hromoproteīnos, nukleoproteīnos, lipoproteīnos, glikoproteīnos un metaloproteīnos. 
   Hromoproteīni savukārt iedalās hemoproteīnos un flavoproteīnos.
   Hemoproteīni ir galvenā hemoglobīna sastāvdaļa, šis kompleks nodrošina visu organisma šūnu apgādi ar kābekli un ogļskābās gāzes izvadi no organisma.
 
   
 
 
Tel. 22 13 09 13
 
 
Created by I.am.human.lv